ETERYCZNY RAJD SUGERUJE, ŻE BITCOIN JEST GOTOWY DO WYBUCHU PO 12.000 DOLARÓW.

Zarówno Etereum jak i Bitcoin wykazują dziś ogromne oznaki siły, gdyż dążą do osiągnięcia ostatnio ustalonych kluczowych poziomów oporu.
ETH po raz kolejny wydaje się być liderem wśród Bitcoinów, ponieważ jej duże ruchy cenowe w górę mają obecnie miejsce tuż przed tymi widzianymi przez BTC.
Może to okazać się niezwykle pozytywne dla kryptokursztynu benchmarku, ponieważ analitycy uważają, że może to pomóc w wysłaniu go po 12.000 dolarów w najbliższych dniach.

Aby taka możliwość mogła się urzeczywistnić, zagregowany rynek musi utrzymać swoją siłę
Etereum wykazuje obecnie oznaki siły w miarę przesuwania się w kierunku 350 dolarów. Bitcoin ściśle podążał za swoim trendem wzrostowym, ponieważ kryptonim wzorcowy obecnie zmierza w kierunku oporu w połowie regionu 11 000 dolarów.

Ten wzrost ETH nastąpił po dłuższym okresie konsolidacji w regionie 330 USD, a analitycy oczekują, że w najbliższym czasie wzrośnie on do 350 USD, a nawet w przeszłości.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
To może okazać się bardzo pozytywne również dla Bitcoin, ponieważ kryptokur waluta benchmarkowa nadal śledzi ogólny trend ETH.

Jeden z analityków zauważył nawet, że może to pomóc poprowadzić Bitcoin’a przez 12,000$ w najbliższych dniach i tygodniach.

BITCOIN WYKAZUJE OZNAKI SIŁY, PONIEWAŻ ŚLEDZI AKCJĘ CENOWĄ ETHEREUM.

W momencie pisania, Bitcoin handluje nieco poniżej 1% po swojej obecnej cenie 11.200 dolarów. Oznacza to godny uwagi wzrost z dziennych niżów w regionie górnych 10.000 dolarów, które zostały ustalone wczoraj.

Jego nocny skok zbliżył się do tego, co zobaczył Ethereum, Immediate Edge który przez kilka dni wisiał w regionie 330 dolarów, zanim dziś rano podniósł się aż do 346 dolarów.

Jeden z analityków zauważył ostatnio, że BTC uważnie śledzi akcję cenową Ethereum, która na razie gra na korzyść byka.

Dochodzi on do wniosku, że obecna siła ETH może poprowadzić Bitcoina w górę do 12.000 dolarów.

“Czy ETH znów poprowadzi Bitcoina… Jeśli tak, to myślę, że Bitcoin wkrótce zobaczy 12 tys. dolarów”, powiedział.

Bitcoin Ethereum

Wizerunek dzięki uprzejmości Josha Ragera. Wykresy przez TradingView.

BTC ZBLIŻA SIĘ DO KLUCZOWEJ PRZESZKODY PO POTWIERDZENIU KLUCZOWEGO WSPARCIA

Wydaje się, że Bitcoin zbliża się do kluczowej przeszkody, którą kupujący będą musieli pokonać, jeśli chcą katalizować dalsze siły.

Jego trwający wzrost w kierunku tych poziomów, jednak może być wzmocnione przez jego zdolność do potwierdzenia 10.900 dolarów jako wsparcie wcześniej dzisiaj.

“A 10.900 dolarów rzeczywiście zmieniło wsparcie. Zasadnicza przeszkoda; wyczyszczenie tego poziomu i myślę, że zobaczymy kolejny niewielki rajd w kierunku 11 500 dolarów, aby wypełnić lukę na wykresach CME”, zauważył jeden z analityków.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Crypto Michaela. Wykresy przez TradingView.
W jaki sposób trendy rynkowe w nadchodzących godzinach powinny oferować większy wgląd w implikacje związku pomiędzy Bitcoin i Ethereum.

Similar Posts